Aizsargājot To, Kas Ir Svarīgs
Veicinot ieskatu, draudu izlūkošanas un labās prakses apmaiņu, Drošības Dienas tiecas mazināt atšķirības un veicināt saikņu veidošanu starp kiberdrošības ekspertiem un indivīdiem, kuri interesējas par drošību, gan starptautiskajā pētniecības un izglītības (R&E) kopienā, gan ārpus tās. Tā kā Nacionālie Pētniecības un Izglītības Tīkli (NREN) turpina stiprināt akadēmisko un pētniecības iestāžu infrastruktūru, uzmanības pievēršana drošībai ir svarīgāka nekā jebkad agrāk. “Aizsargājot to, kas ir svarīgs” uzsver būtisko uzdevumu – aizsargāt mūsu vissvarīgākos resursus, mudinot atpazīt un noteikt prioritātes tam, kas jāaizsargā. Tas aizstāv visaptverošu pieeju drošībai, nodrošinot, ka mēs pievēršamies kritiskajiem aspektiem, kas saglabā mūsu vidi drošu un izturīgu.
Tēmas
- Ētika drošībā: Nodrošinot, ka mūsu izmantotie pakalpojumi un pieejas ir ētiski, izstrādāti lietotāju atbalstam un atbilst sabiedrības mērķiem, piemēram, zaļās drošības iniciatīvām.
- Lietojamība un drošība: Nodrošinot izcilu lietotāja pieredzi, kuru atbalsta un uzlabo drošības risinājumi.
- Praktiskā drošība: Izpētot praktiskos aspektus, kā mēs nodrošinām drošības pakalpojumus, rīkus un atbalstu.
- Drošības līderība: Koncentrējoties uz stratēģiskajiem drošības pārvaldības aspektiem, tostarp drošības kultūras veidošanu organizācijās, drošības komandu vadīšanu un pārdomātu lēmumu pieņemšanu riska mazināšanai.
- Tīkla drošība: Tehnisko pasākumu un labās prakses apskate tīkla infrastruktūras aizsardzībai. Uzsverot nepārtrauktas uzraudzības, regulāru atjauninājumu un incidentu reaģēšanas plānošanas nozīmi tīkla integritātes saglabāšanai un aizsardzībai pret kiberdraudiem.
Kam būtu jāpiedalās?
CISO, drošības stratēģi, CSIRT komandu koordinatori, drošības pakalpojumu izstrādātāji, drošības pārvaldības profesionāļi, incidentu reaģēšanas speciālisti un redzīgie līderi drošības jomā.