Par sīkdatnēm

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai personalizētu saturu. Mēs nekopīgojam informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni ar sociālo mediju, reklāmas un analītikas pakalpojumiem, kas var apvienot to ar citu informāciju, kuru jūs nodrošināt viņiem vai arī viņi ir apkopojuši pēc tam, kad izmantojāt viņu pakalpojumus.

Sīkdatnes ir nelieli teksta faili, ko izmanto tīmekļa vietnes, lai padarītu lietotāja pieredzi efektīvāku. Tiesību akti nosaka, ka mēs varam uzglabāt sīkdatnes jūsu ierīcē, ja tās ir noteikti nepieciešamas šīs ierīces darbībai. Visiem citiem sīkdatņu veidiem mums ir nepieciešama jūsu atļauja.

Šī vietne izmanto dažāda veida sīkdatnes. Mūsu Privātuma politikā uzziniet vairāk par to, kas mēs esam, kā varat ar mums sazināties un kā mēs apstrādājam personas datus.

Obligāti nepieciešamās

Sīkdatņu nosaukums

Nodrošinātājs

Apraksts

Termiņš

wp-wpml_current_language

vpc.lv

Saglabā pašreizējo valodu

Sesija

Par šo sīkdatņu politiku

Šī Sīkdatņu politika skaidro, kas ir sīkdatnes un kā mēs varam tās lietot, mūsu izmantoto sīkdatņu veidus, tas nozīmē, informāciju, ko apkopojam, izmantojot sīkdatnes, un kā šī informācija tiek lietota un kā kontrolēt sīkdatņu izvēles. Sīkāku informāciju par to, kā mēs izmantojam, uzglabājam un saglabājam jūsu personas datus drošībā, skatiet mūsu Privātuma politiku.

Uzziniet vairāk par to, kas mēs esam, kā jūs varat ar mums sazināties un kā mēs apstrādājam personas datus mūsu Privātuma politikā.
Jūsu piekrišana attiecas uz šādiem domēniem: vpc.lv

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatnes ir nelieli teksta faili, kas tiek izmantoti, lai uzglabātu nelielas informācijas daļas. Tās tiek uzglabātas jūsu ierīcē, kad tīmekļa vietne tiek ielādēta jūsu pārlūkprogrammā. Šīs sīkdatnes palīdz mums nodrošināt pareizu tīmekļa vietnes darbību, padarīt to drošāku, sniegt labāku lietotāja pieredzi, un saprast, kā tīmekļa vietne darbojas, un analizēt, kas darbojas un ko nepieciešams uzlabot.

Kā mēs izmantojam sīkdatnes?

Tāpat kā lielākā daļa tiešsaistes pakalpojumu, mūsu tīmekļa vietne izmanto pirmās puses un trešās puses sīkdatnes dažādiem iemesliem. Pirmās puses sīkdatnes galvenokārt ir nepieciešamas, lai tīmekļa vietne darbotos pareizi, un tās neapkopo jūsu personīgi identificējamos datus.

Mūsu vietnē izmantotās trešās puses sīkdatnes galvenokārt ir paredzētas, lai saprastu, kā sīkdatne darbojas, kā jūs mijiedarbojaties ar mūsu vietni, saglabātu mūsu pakalpojumu drošību, nodrošinātu jums atbilstošas reklāmas un kopumā sniegtu labāku un pilnveidotu lietotāja pieredzi un palīdzētu veicināt jūsu nākotnes mijiedarbību ar mūsu vietni.

Kāda veida sīkdatnes mēs izmantojam?

Obligāti nepieciešamās: obligāti nepieciešamās sīkdatnes ir absolūti nepieciešamas, lai sīkdatne darbotos atbilstoši. Šīs sīkdatnes anonīmi nodrošina vietnes pamata funkcionalitāti un drošības funkcijas.

Funkcionālās: šīs sīkdatnes palīdz nodrošināt noteiktas nebūtiskas mūsu tīmekļa vietnes funkcijas. Šajās funkcijās ietilpst satura, piemēram, video, kartēšana, vai tīmekļa vietnes satura kopīgošana sociālo mediju platformās.

Kā varu kontrolēt sīkdatņu izvēles?

Dažādi pārlūki nodrošina atšķirīgas metodes, lai bloķētu un dzēstu tīmekļa vietnes izmantotās sīkdatnes. Jūs varat mainīt jūsu pārlūka iestatījumus, lai bloķētu/dzēstu sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par to, kā pārvaldīt un dzēst sīkdatnes, apmeklējiet wikipedia.org, www.allaboutcookies.org.